Rental order

Vážené nevěsty,
náš svatební salon v Praze zavádí poplatek za zkoušení svatebních šatů, jelikož se snažíme chránit vaše zamilované a luxusní modely před zbytečným opotřebením a zkoušením. 

Pokud si šaty v našem salónu vyberete a závazně zarezervujete na první zkoušce, neplatíte poplatek žádný. Jestliže potřebujete čas na rozmyšlení, zaplatíte poplatek za zkoušení 300,- Kč. Pokud se k nám do 2 měsíců vrátíte, tak Vám poplatek od rezervace samozřejmě odečteme. Věříme, že se tato novinka, tak jako v jiných salonech v Praze, shledá s vaším pochopením.

Svatební salon Brno a Bratislava poplatky prozatím neúčtuje.

PODMÍNKY VÝBĚRU

 1. Na výběr šatů je třeba se telefonicky objednat.
 2. Standardní čas výběru je 60 minut. Potřebujete-li delší dobu, je nutné to oznámit při objednání.
 3. Čas, na který jste objednáni, může být z provozních důvodů posunut.
 4. Zkoušení šatů je nově zpoplatněno částkou 300,- Kč, jedná se o poplatek za čištění šatů.
 5. Od poplatku je nevěsta osvobozena v den, kdy dojde k závazné rezervaci šatů.
 6. Poplatek 300,- Kč platí i pro případné další návštěvy. Modely se zkoušením špiní a amortizují a naším cílem je uchránit Vaše svatební šaty nadměrného opotřebení.
 7. Závěrečná krejčovská zkouška před svatbou je zdarma.
 8. Doplňky je nejlépe k šatům vybírat rovnou, chráníte tím své šaty. Je třeba se rovnou informovat i na doporučenou výšku podpatku.
 9. Při závazné rezervaci svatebních šatů platíte rezervační poplatek ve výši 5.000 Kč u společenských šatů 2.000 Kč.  Doplatek je hrazen při převzetí šatů.
 10. Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín.
 11. V případě zrušení objednávky propadá rezervační poplatek ve prospěch svatebního salonu.
 12. Zákazníkovi je účtována vratná záloha 5.000,-Kč, která se hradí při vyzvednutí šatů. Tato záloha se vrací zákazníkovi zpět po vrácení modelu následující pondělí.
 13. Model můžete vyměnit za jiný do měsíce od podepsání smlouvy.

 

PŮJČOVNÍ ŘÁD

 • Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si uvědomit, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží.
 • Šaty jsou pronajímány za sjednanou cenu od čtvrtku/pátku do pondělí 15. hodiny. Jsou pro Vás standardně určeny na jeden víkend.
 • Šaty jsou pro Vás upravovány v týdnu vaší svatby, ne dříve. Je třeba si telefonicky 14 dní před svatbou domluvit krejčovskou zkoušku.
 • V případě blokace šatů na dva víkendy je námi cena řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu.
 • Na krejčovskou zkoušku je třeba si vzít s sebou střevíčky a prádlo, které budete mít ve svatební den. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.
 • Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé krejčovské zkoušce.
 • Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě, že nebude třeba šaty upravovat, je druhá krejčovská zkouška zároveň časem výdejním. V opačném případě poupravíme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.
 • Čas výdeje šatů na svatbu může být z provozních důvodů posunut.
 • V ceně částky za pronájem se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až černé z mokrého exteriéru je účtováno 1.500,- Kč za nadměrné znečištění.
 • V ceně za pronájem není poškození modelu. Výši případné úhrady poškození určuje dle rozsahu svatební salon. Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 400,-Kč/hod.
 • Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jeho prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou na půjčovném.
 • Za ztrátu firemního vaku se účtuje 700,- Kč. Ramínka 200,- Kč.
 • Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 2.000,- Kč/den. Pokud potřebujete delší dobu zapůjčení šatů, je možné se s námi dohodnout.

Ceny zde uvedené jsou včetně DPH.