Pro váš den

Wedding agency

Svatba je jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, na který se vzpomíná po celý život“

Aby vaše svatba byla skvělá a svatební hosté na ni ještě dlouho vzpomínali, je potřeba vše pečlivě naplánovat a zorganizovat.

Svatební agentura Naïve se specializuje na kompletní svatební servis, který je podložen dlouholetými zkušenostmi již od roku 2004. Věřte, že nám bude velkou ctí, svěříte-li organizaci vašeho slavnostního dne právě do našich rukou.

Každá svatba je pro nás jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Je důležité abyste se během příprav cítili příjemně a spolupráce s námi vás těšila. Velký důraz klademe na design a osobitost svatby. Milujeme krásu a harmonii a tu se pokoušíme do svatby vnést. Pečlivě sledujeme módní trendy, snažíme se o nová, neotřelá řešení. Navrhneme Vám originální koncepci, která zcela odpovídá vašim požadavkům a představám. Vaše svatba tak bude dokonalá nejen po organizační, ale i vizuální stránce.

 

Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli, nejlepšími ve svém oboru, jež jsme prověřili letitou spoluprací. Dobré vztahy s dodavateli jsou pro nás velice důležité, neboť jen tak vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby. Organizace svatby je velice náročná a jen sehraný tým dokáže odvést tu nejkvalitnější práci. Schůzek s dodavateli se účastníme spolu s vámi.

Přípravy a koordinace svatby:

  • Kdo je svatební  koordinátor ?

Je nezastupitelnou součástí  na vaší svatbě. Svatební agentka je tedy tím člověkem, který ví o vašem svatebním dni úplně všechno. Zná harmonogram svatebního dne, veškeré kontakty na dodavatele a zúčastněné osoby. Můžete se na ni 100% spolehnout a  kdykoliv e na ni s čímkoliv obrátit.

Probírejte se svou svatební  agentkou  vaše přání, pochyby, nápady a představy. Komunikace mezi vámi je důležitý základ úspěchu.

Příprava a práce koordinátora ve svatební den

Charakteristickým rysem naší práce je vždy individuální přístup ke každému klientovi, služba zahrnuje konzultace před svatbou. Návštěvu vybrané lokality, přípravu harmonogramu svatebního dne. Práce koordinátora ve svatební den: vítání hostů, koordinace ubytování hostů, rozdání voniček, seznámení hostů s programem obřadu, příjezd/odjezd vozů, přebírání/dohled nad svatebními dary, zajištění matrikářky a oddávajícího, sestavení svatebního průvodu, organizace fotografování, videozáznamu a 

hudby k obřadu, kontrola výzdoby obřadního a svatebního místa, organizace zasedacího pořádku a průběhu svatebních zvyků aj.

 

Alespoň jedna svatba na ukázku video:

https://vimeo.com/184035348

aneb jak to vypadalo, když se ženil zakladatel  nejúspěšnějšího  svatebního magazínu v ČR MARRIAGEQUIDE  http://svatba-mgmagazine.cz/

 Petr Kolman s Gabrielou, která měla svatební šaty z našeho salonu Naive model JESUS PEIRO 170

http://svatba-mgmagazine.cz/cz/svatebni-mista/svatba-ve-zvireticich.html

http://svatba-mgmagazine.cz/cz/svatebni-clanky/zasnoubeni-svatba-a-svatebni-pripravy.html