Pre mediá

Dobrý den,

svatební salony NAIVE Praha – Brno – Bratislava zastupují výhradně značku JESUS PEIRO, španělského výrobce luxusních svatebních šatů z Barcelony s jednoduchou linií  pro ČR a SR od roku 2006.

Nově u nás najdete i nádherné svatební a společenské šaty PRONOVIAS a ST. PATRICK.

V salonu máme přes 300 ks  šatů a díky našemu krátkému působení jsou všechny šaty z nových kolekcí, takže, kdo chce jít dle nejnovějších světových trendů a hledá něco vyjímečného, rozhodně by nás měl navštívit.

Obsluha je naprosto profesionální s odbornými znalostmi a individuálním přístupem ke každé nevěstě. Náš tým nevěstě pomůže poradit, vybrat šaty dle postavy, vzhledu i pro různé typové anomálie. Vybere vhodné svatební doplňky a elegantní dámskou svatební obuv. Šaty pak připravíme přesně dle nevěstiných mír.

Rádi Vám předvedeme naši nejnovější kolekci – šaty jednoduché, možná trochu jiné, než jinde, možná trochu odvážné, ale krásné „ Svatební šaty s noblesou“.

Svatební salon a agentura NAIVE je otevřena kontaktu s médii. Rádi Vám představíme svatební trendy pro letošní sezónu. Máme k dispozici obsáhlou databázi autorizovaných fotografií nejnovějších svatebních a společenských šatů námi zastupovaných značek. Běžně organizujeme přehlídky,  vystupujeme v televizi a pořádáme největší svatební veletrh na Jižní Moravě – Svatební SHOW Brno.

S důvěrou se na nás kdykoliv obracejte.

 

Kontakt pro média:

Zuzana Komárková     tel: 722 666 200      email: info@naive.cz